Twój e-mail
Treść wiadomości
Plik- załącz rzut lokalu
(nieobowiązkowe)
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

 

 

Realizacja "na odległość" skierowana jest do osób, które posiadają inwestycję w dowolnym miejscu w Polsce i są zainteresowani przygotowania projektu wnętrza bez potrzeby osobistych spotkań , oraz posiadają nieruchomość na terenie Trójmiasta i okolic, a sami przebywają poza miejscem inwestycji lub nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na inwestycji i oczekują projektu wnętrza wraz z realizacja "pod klucz" 

 

 

 

Więcej

Arka Investment 

 

 

INDYWIDUALNY

 

 

Pakiety wykończeniowe to oferta kompleksowa dla mieszkań z rynku pierwotnego. Podstawowy program obejmuje wyposażenie mieszkania w drzwi wewnętrzne, ułożenie podłóg, listew przypodłogowych, wykończenie i wyposażenie łazienki oraz malowanie ścian i sufitów. Dodatkowo każdy pakiet można poszerzyć o meble na wymiar, sprzęt AGD, oświetlenie, meble tapicerowane, okładziny ścienne i dekorację okien.  

 

od 1 490 zł/m2

 

 

Pakiety

Pakiety wykończeniowe "pod klucz"

 

Kompleksowe usługi - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Trójmiasto

 

 kom.  (+48)  576 012 212

 

mail: biuro@arka-investment.pl

 

Więcej

W zakres oferty wchodzi projektowanie wnętrz mieszkań, apartamentów, domów oraz projekty wnętrz obiektów komercyjnych. Nasze projekty cechuje przede wszystkim funkcjonalność, oryginalność, kontrastująca estetyka oraz nowoczesność. Uczestniczymy we wszystkich etapach potrzebnych do zrealizowania projektu.

 

Oferujemy również profesjonalny odbiór techniczny domu lub mieszkania od dewelopera wykonywany przez Architekta oraz Inżyniera branży budowlanej z uprawnieniami.

 

Więcej

Podczas tworzenia projektu wnętrz przygotowujemy pełne zestawienie materiałów potrzebnych do zrealizowania wnętrza, możemy również zapewnić pełną obsługę poprzez zamówienia i odbiór materiałów na inwestycji. 

 

 SPRAWDZONA EKIPA REMONTOWA

I NADZÓR NAD REALIZACJĄ  

 

INDYWIDUALNE PROJEKTY WNĘTRZ MIESZKAŃ

PROJEKT I REALIZACJA

"NA ODLEGŁOŚĆ"

 

 ARCHITEKTURA 

 

PAKIETY WYKOŃCZENIOWE

"POD KLUCZ"

 

Nasz zespół tworzą również doświadczeni wykonawcy, którzy bez problemu zrealizują każdy projekt i spełnią wymagania naszych Klientów, którzy otrzymują od nas pełne wsparcie od projektu po kompleksową realizację.

Nadzór autorski pozwala  odciążyć naszych Inwestorów od potrzeby czuwania nad realizacją projektu,koordynujemy każdy etap prac remontowych i wykonawczych. 

 

Wykonujemy nowoczesne, autorskie projekty budynków. Zrealizujemy dla Państwa projekt od koncepcji po projekt budowlany oraz wykonawczy oraz możliwość realizacji projektu przez współpracującą z nami firmę budowlaną. Doświadczenie i wiedza pozwala nam na tworzeniu funkcjonalnych oraz oryginalnych projektów budynków.

 DOSTAWA MATERIAŁÓW

I WYPOSAŻENIA

KONTAKT - Projektant wnętrza mieszkania

 

Godziny pracy

 

Pon.–Pt. 9:00-19:00

Sobota 9:00-17:00

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Odpiszemy ekspresowo.

-OFERTA-

 

Od projektu po kompleksową realizację Gdańsk, Gdynia, Sopot, Reda, Rumia, Trójmiasto

 

 

kwota ustalana

indywidualnie

 

 

od 1 090 zł/m2

 

 

od 790 zł/m2

 

 

PREMIUM

 

 

KOMFORT

 

 

STANDARD

 

 

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Więcej

Projektowanie i wykańczanie wnętrz "pod klucz"