Jeśli twoje małe mieszkanko jest ciasne i niewygodne, dobrym rozwiązaniem może być urządzenie go w stylu skandynawskim. Pamiętać należy, że to co przedstawiamy na ścianach ukazuje nasze wnętrze dlatego warto sobie zadać pytanie dlaczego obecnie tak rzadko w mieszkaniach eksponuje się na ścianach zdjęcia rodzinne które są pamiątką po przeżytych chwilach szczęścia rodzinnego. Pamiętajmy jednak, że to co zrobimy będzie nam służyło przez parę dobrych lat i chcąc zmienić z czasem styl będziemy musieli również zmienić strukturę ściany. Aranżacja wnętrz podyktowana jest często panującą modą lecz własny styl i wygoda jest dla nas najważniejsza.

 

Dodatkowym czynnikiem na który powinniśmy zwrócić uwagę przy dobieraniu nasycenia stosowanych kolorów i kompozycji kolorystycznych jest usytuowanie wnętrza względem słońca. Tam przestrzeń przed oknami jest widoczna aż po horyzont i niebieska poświata nieba bardzo mocno wpływa na odbiór kolorów w ciągu dnia. Umiejętne zastosowanie koloru może zbudować całą architekturę wnętrza. Budujemy charakter wnętrza.

 

Krasnale ogrodowe, czy dekoracje na wodospadach przestają już być czymś oryginalnym a zastępuje je styl vintage i sklepy z dodatkami dla domu mają bogatą ofertę dodatków do nawet najmniejszego mieszkania, które może wzbudzić zazdrość niejednego sąsiadka i sąsiadki, którzy będą zachwyceni wyglądem i wystrojem wnętrz. Taki trend widoczny jest zresztą nie tylko tam, gdzie architekt wnętrz urządza wystrój apartamentu, ale też w katalogach sklepów z wyposażeniem mieszkań.

 

W zakresie naszych usług znajduje się zarówno projektowanie i aranżacja pojedynczych wnętrz takich jak: kuchnie, łazienki, garderoby, biblioteki jak także i wystrój całych mieszkań, przestronnych apartamentów czy domów. Każdy architekt i projektant zatrudniony w naszej Pracowni to doświadczony dekorator, który wykonuje nietuzinkowe i oryginalne projekty, przedstawia innowacyjne rozwiązania a także tak dobierze wyposażenie i dodatki, aby wystrój wnętrz tworzył harmonijną kompozycję. Projektowanie i aranżacja wnętrz niestandardowych pomieszczeń to dla nas miłe wyzwanie z którym zmierzy się nasz architekt i dekorator. Nie jest dla nas problemem aranżacja wnętrz zarówno małej kawalerki jak i przestronnego mieszkania.

 

Dla wielu ludzi styl vintage jest nie zrozumiały, jednakże kojarzy się on z powrotem do przeszłości i bazowaniem, na tym co przodkowie do kultury wnieśli dobrego. Wszystko to sprawiło, że styl mieszczaństwa wszedł już także do ekskluzywnych domów położonych na wsiach, gdzie sąsiedzi z wielką zazdrością spoglądają i zazdroszczą witryn upiększonych jak w bajce. Warto zainteresować się dekoracjami do domu, bo przy małym obciążeniu finansowym można pięknie polepszyć wygląd azylu. Największe zapotrzebowanie, na takowe produkty jest w Europie Środkowej, a dokładnie w takich krajach, jak Anglia i Czechy, gdzie tamtejsze gospodynie doskonale wiedzą, jak urządzać swój dom i przygotowywać ozdoby i dekoracje na przykład na Święta, kiedy dodatki do domu kupuje wiele osób i pasjonatów, którzy także lubią w zaciszu domowym tworzyć, jakieś ładne i wyjątkowe ozdoby dla dom.

 

JAKI STYL NAJLEPSZY DO WYPOSAŻENIA PRZEDPOKOJU?

07 kwietnia 2021